počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: | CZK
Kategorie
Statické stránky
Počítadlo přístupů
Online: 19
Dnes: 1611
Týden: 3806
Celkem: 3076706
Počet kliků: 26180241
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image

Obchodní podmínky

UPOZORNĚNÍ pro zákazníky

Objednávku může kupující zrušit do 24 hodin po objednání bez jakýchkoliv sankcí v případě, že zboží nebylo dosud odesláno, o čemž je kupující mailem informován. V ostatních případech je prodávající oprávněn požadovat úhradu prokazatelně vzniklých nákladů (zejména manipulační náklady, storno poplatek a náklady na dopravu).

 

Přijaté objednávky jsou závazné a po 24 hodinách po objednání je lze zrušit pouze po telefonické dohodě s prodávajícím. Prodávající má právo požadovat po kupujícím zaplacení storno poplatku, jeho výše je zpravidla 20% z ceny objednaného zboží a náklady na dopravu. Prodávající má právo požadovat storno poplatek i v případě, že kupující si zboží nepřevezme. Prodávající pozbývá nárok na úhradu storno poplatku, případě, že nedodrží dodací lhůtu, která je uvedena u objednaného produktu.


Objednávky, uzavření kupní smlouvy


Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho e-shopu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.

Dodací lhůta, způsob doručení a platby
Kvůli širokému výběru nejsme schopni mít veškeré zboží skladem. Pokud zboží není aktuálně na skladě nebo si jeho objednání vyžádá delší dobu, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou. V tomto případě může kupující svou objednávku do 72 hodin zrušit . Obvyklá lhůta dodání zboží je 2-5 dní.

Objednané zboží bude zasláno na dobírku nebo pojištěným balíkem prostřednictvím Kurýra.
Poštovné na území ČR je účtováno: při objednávce pod 600.-Kč výši a to 149,- Kč.

Při platbě předem je poštovné 60 Kč.
Nad 600 Kč je poštovné zdarma.
Balné je zdarma u všech zásilek. Zboží je zasíláno pojištěné podle hodnoty zboží. Při převzetí zásilku zkontrolujte, jestli není poškozená a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem.

 

Na Slovensko je :

Poštovné a balné do SR činí 150 - 250,- Kč (Bude naúčtováno dodatečně po odeslání objednávky). Při objednávce nad 3000 Kč poštovné zdarma. Na Slovensko na dobírku nezasíláme. 


Slevy

Nabízíme různé akce.Aktuální nabídku slev/bonusů naleznete na hlavní atránce shopu

Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má ze zákona možnost zboží do 14 dnů vrátit. Takto lze vrátit pouze zboží nepoužité, nepoškozené, spolu s dokladem o nákupu. Zboží musí být schopné další distribuce. Nevztahuje se na zboží vyrobené na zakázku. Zboží musí být zasláno jako doporučené psaní nebo balík (podle rozměrů). Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Kupujícímu budou vráceny pouze peníze za objednané zboží, nikoli za poštovné, a to bezprostředně po obdržení zboží prodávajícím. Peníze budou zaslány složenkou České pošty. Kupující hradí cenu této služby (30 Kč).

Reklamace, záruka

Záruka z případných vad na našem zboží se vztahuje výhradně na zboží řádně objednané a zaplacené. Uplatněna může být výhradně po dobu záruční doby, která ze zákona trvá 24 měsíců od převzetí zboží, není-li výslovně sjednáno jinak. Podmínkou záruky je, aby kupující při uplatnění záruky předložil kopii daňového dokladu prodávajícího na dodané zboží či kopii složenky od dobírky. Bez těchto dokladů nebude záruka uznána. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Z hygienických důvodů je zboží k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.

Záruka se nevztahuje na poškození či nadměrné opotřebení zboží a dále na vady způsobené neodbornou manipulací, porušením obvyklých zásad užívání zboží.

Pokud je doručené zboží vadné či poškozené již při převzetí, je kupující povinen o této skutečnosti prodávajícího neprodleně vyrozumět.

O druhu vady a postupu při uplatnění vady v záruční době rozhoduje prodávající. Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz.

Doklad o koupi zasíláme po vyzvednutí a zaplacení zboží a to pouze na vyžádání!

 

adresa pro vracení zboží, reklamace:

 

Bodyart shop, Chudenická 1054, Praha 10, psč 11000